Sebesülés nélkül megúszták az izraeliek az újabb adag iráni rakétát

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Irán újabb adag rakétával támadta nemrég Izraelt, de a mentőszolgálat, a Magen David Adom szerint nem sérült meg senki. Az Izraeli Védelmi Erők (IDF) szerint csak kis számú ballisztikus rakétát lőttek ki az irániak, ami miatt Haifa térségében szólt a légiriadó – írja a Times of Israel.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!