Újabb vizet, élelmet és gyógyszereket szállító teherautók jutottak be Gázába

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

53 segélyeket szállító teherautó jutott be a Gázai övezetbe szombaton, közölte a Palesztin Vörös Félhold, a Vöröskereszt társszervezete. A teherautók élelmiszert, vizet, orvosi eszközöket és gyógyszereket szállítottak, üzemanyagot viszont nem. Utóbbi bevitelét nem engedélyezik az izraeli hatóságok.

(CNN)

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!