Herszont lőtték az orosz csapatok

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!

Az orosz csapatok több mint 60 alkalommal lőtték tüzérséggel, légvédelmi ágyúkkal, aknavetőkkel és tankokkal Ukrajna déli régióját, Herszont – közölték helyi tisztségviselők. Három civil sérült meg, különböző súlyosságú sérüléseket szenvedtek. Herszon városában lakóházak és a vasútállomás épületét megrongálódott a támadások során.

(Guardian)

Kapcsolódó
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!