Harmincöten haltak megy egy zimbabwei buszbalesetben

Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!





A kelet-zimbabwei Chimanimani város közelében súlyos buszbaleset volt csütörtök este, a jármű 106 utassal zuhant egy szurdokba. A buszban hívők utaztak, amikor eddig tisztázatlan körülmények között letért az útról. A CNN jelentése szerint harmincöten haltak meg, tizenhárman fekszenek súlyos állapotban kórházban, összesen hetvenegyen sérültek meg.

Zimbabwéban a közlekedési balesetek száma növekedésben van, naponta átlagban öten halnak meg az utakon.

Kedvenceink
Partnereinktől
Állítsd be a Telexet megbízható forrásnak!
Kövess minket Facebookon is!