Impresszum

Ha írna a szerkesztőségnek: ugyelet@telex.hu

Ügyvezető igazgató: 
Kárpáti Márton (karpatim@telex.hu)

Vezetőség:

Főszerkesztő: 
Dull Szabolcs (dullsz@telex.hu)

Üzletfejlesztési igazgató: 
Kárpáti Márton (karpatim@telex.hu)

Fejlesztési igazgató: 
Kárpáti András (bandess@telex.hu)

Gazdasági és értékesítési igazgató: Pusztay András (pusztaya@telex.hu)


Tartalomfejlesztés:

Tartalomfejlesztési vezető: Munk Veronika, alapító főszerkesztő (munkv@telex.hu)

Főszerkesztő-helyettes:
Biró Marianna (birom@telex.hu)
Lovas Gergő (lovasg@telex.hu)
Rovó Attila (rovoa@telex.hu)

Szerkesztők:
Ajpek Orsi (ajpeko@telex.hu)
Bolcsó Dániel (bolcsod@telex.hu)
Haász János (haaszj@telex.hu)
Hanula Zsolt (hanulazs@telex.hu)
Iván András (ivana@telex.hu)
Joób Sándor (joobs@telex.hu)
Koroknai Gergely (koroknaig@telex.hu)
Lengyel-Szabó Péter (lengyelszabop@telex.hu)
Liptai Lívia (liptail@telex.hu)
Német Tamás (nemettamas@telex.hu)
Sarkadi Zsolt (sarkadizs@telex.hu)
Szalma Baksi Ferenc (szbf@telex.hu)

Art director:
Somogyi Péter (somogyip@telex.hu)

Újságírók:
Aradi Hanga Zsófia (aradihzs@telex.hu)
Ács Bori (acsb@telex.hu)
Ághassi Attila (aghassia@telex.hu)
Barnóczki Brigitta (barnoczkib@telex.hu)
Bozzay Balázs (bozzayb@telex.hu)
Böszörményi Edina (boszormenyie@telex.hu)
Brückner Gergely (brucknerg@telex.hu)
Cseke Balázs (csekeb@telex.hu)
Előd Fruzsina (elodf@telex.hu)
Fehér János (feherj@telex.hu)
Ferenci Ármin (ferencia@telex.hu)
Flachner Balázs (flachnerb@telex.hu)
Iván-Nagy Szilvia (ivansz@telex.hu)
Janecskó Kata (janecskok@telex.hu)
Klág Dávid (klagd@telex.hu)
Mizsur András (mizsura@telex.hu)
Molnár Réka (molnarr@telex.hu)
Nagy Nikoletta (nagyn@telex.hu)
Nyilas Gergely (nyilasg@telex.hu)
Pál Tamás (palt@telex.hu)
Pándi Balázs (pandib@telex.hu)
Patakfalvi Dóra (patakfalvid@telex.hu)
Pintér Luca (pinterl@telex.hu)
Presinszky Judit (presinszkyj@telex.hu)
Sajó Dávid (sajod@telex.hu)
Stöckert Gábor (stockertg@telex.hu)
Tenczer Gábor (tenczerg@telex.hu)
Török Virág (torokv@telex.hu)
Thüringer Barbara (thuringerb@telex.hu)
Tóth Gergely (tothg@telex.hu)
Világi Máté (vilagim@telex.hu)
Vincze Barbara (vinczeb@telex.hu)
Weiler Vilmos (weilerv@telex.hu)
Zách Dániel (zachd@telex.hu)

Fotó, grafika, videó:
Bakró-Nagy Ferenc (bakronagyf@telex.hu)
Bődey János (bodeyj@telex.hu)
Fábián Tamás (fabiant@telex.hu)
Fillér Máté (fillerm@telex.hu)
Halász Júlia (halaszj@telex.hu)
Hevesi-Szabó Lujza (hevesiszabol@telex.hu)
Huszti István (husztip@telex.hu)
Lerch Júlia (lerchj@telex.hu)
Németh Péter (nemethp@telex.hu)
Ostyáni János (ostyanij@telex.hu)
Rostás Bianka (rostasb@telex.hu)
Simor Dániel (simord@telex.hu)
Szilágyi Máté (szilagyim@telex.hu)
Szilli Tamás (szillit@telex.hu)

Állandó szerzők:
Barakonyi Szabolcs (barakonyisz@telex.hu)
Bozsó Ági (bozsoa@telex.hu)
Dömötör Bálint (domotorb@telex.hu)
Hrutka János (hrutkaj@telex.hu)
Körömi Csongor (koromics@telex.hu)
Merényi "Grafitember" Dániel (grafitember@gmail.com)
Mészáros Tamás (meszarost@telex.hu)

Telex English:
Horváth-Kávai Andrea (horvathkavaia@telex.hu)

Budapesten kívüli tudósítók:
Cséfalvay Attila - Győr (csefalvaya@telex.hu)
Gűth Ervin - Pécs
(guthe@telex.hu)
Laczó Balázs - Győr (laczob@telex.hu)
Móra Ferenc Sándor - Szeged (morafs@telex.hu)
Sudár Ágnes - Győr (sudara@telex.hu)

Gyakornokok:
Halász Nikolett (halaszn@telex.hu)
Kaiser Orsolya (kaisero@telex.hu)
Nagy Bálint (nagyb@telex.hu)

Olvasószerkesztő:
Rácz Attila (racza@telex.hu)

Korrektorok:
Arnótszky Janka (arnotszkyjj@telex.hu)
Takács Andrea (takacsa@telex.hu)

Lapmenedzsment:
Egyed Anna (egyeda@telex.hu
Jenei Miklós (jeneim@telex.hu)
Kolozsvári Tímea
(kolozsvarit@telex.hu)
Marczisovszky Márton (marczisovszkym@telex.hu)

Pénzügyi vezető:
Demeter Ágnes (demetera@telex.hu)

Pénzügyi ügyintéző:
Kis Móni (kism@telex.hu)


Fejlesztők:
Nehéz-Posony Ferenc (pozsi@telex.hu)
Fodor Orsolya (fodoro@telex.hu)
Kárpáti László (laszlo.karpati@telex.hu)
Balog Zoltán (zoltan.balog@telex.hu)
Balogh Zoltán (baloghz@telex.hu)
Pánczél Tamás (panczelt@telex.hu)

Product designer:
Kéri Viktor (keriv@telex.hu)

Szerkesztőségi titkár:
Rátkai Zsófi (ratkaizs@telex.hu)

Kiadja a Van Másik Kft.

Szerkesztőség címe: 1053 Budapest, Múzeum körút 13., 2. emelet 1.

Postacím: 1461 Budapest, Pf. 53.

Kiadó székhelye: 1022 Budapest, Bég u. 1., 2. em. 7.

Felelős kiadó: Kárpáti Márton

[Elismeréseink]

[A Telex etikai kódexe]

[Adatkezelési tájékoztató]

[Olvasói fotók és videók felhasználása]

Kapcsolat 
E-mail: ugyelet@telex.hu
1461 Budapest, Postafiók 53.
Telefon: +3670 640 0003
Bizalmas infók: telexhu@protonmail.com
Bizalmas infók Signalon (üzenetet küldj!): +3670 640 0003
Technikai hibák: hibajelentes@telex.hu
Támogatással kapcsolatos kérdések: tamogatas@telex.hu

[A szerkesztőségnek küldött személyes adatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztató]

Értékesítés
sales@telex.hu
[Általános szerződési feltételek hirdetőknek]

Sajtómegkeresések
press@telex.hu

Partnereink