Legalábbis az AMD, az Intel az Nvidia és az Asus bejelentései alapján biztosan nem. A két rivális processzorgyártó szupergyors hordozható chipeket ígér, az Nvidia az Ampere-sorozatot költözteti át laptopokra, az Asus pedig egyebek mellett bemutatta az első tabletként is funkcionáló, játékosoknak szánt laptopját.
CES 2021
RSS
A GM teljesen ráveti magát az elektromos autók piacára, és a jó hír az, hogy az új akkumulátoruk és önvezető technológiájuk nem csak a csúcsmodelljeikbe kerülnek bele. A rossz hír az, hogy nem tudni, hogy valaha eljutnak-e Magyarországra ezek az újítások.
Az Indy Autonomous Challenge hétfőn bemutatott autonóm versenyautója több százzal repeszt majd októberben, a Mobileye pedig gőzerővel gyűjti az adatokat, és 2025-re beígérte a robotautó-forradalmat is.
Home office-ban próbálják megoldani az expót, ami 4000 kiállítóval és 180 ezer látogatóval szokott menni, 300 ezer négyzetméteren, Las Vegas-i show-val körítve. És most még csak bemutatni sincs nagyon mit.
A Bosch célja a fenntartható fejlődés, a Mercedes pedig előállt egy sci-fibe illő műszerfallal.